Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ)

Për t'ju ndihmuar të bëni përvojën tuaj të lojërave më të këndshme, ne kemi përpiluar një listë të pyetjeve më të shpeshta në lidhje me lojërat tona të kazinosë në internet. Kjo faqe azhurnohet vazhdimisht me pyetjet më të fundit të lojërave të kazinosë, por nëse nuk mund të gjeni përgjigjen e asaj që po kërkoni, mos hezitoni të Na kontaktoni.

FAQ-të janë të ndara në seksionet më poshtë për lehtësinë e leximit.

Pyetjet e shpeshta të kazinosë:

Regjistrimi | Verifikimi | Llogaritë | Depozitat | Tërheqjet | Kufijtë | Teknike | Pyetje të përgjithshme

Pyetjet e shpeshta të lojërave të kazinosë:

Lojëra elektronike në internet | Blackjack Online | Ruletë Online

Regjistrimi i Kazinos:

Si mund të bashkohem?

Në mënyrë që të bashkoheni në kazinonë tonë duhet të regjistroheni për të luajtur në PoundSlots.com.


Cilat janë aksionet minimale dhe maksimale?

Piketat ndryshojnë në varësi të lojës që po luani. Për të mësuar rreth aksioneve për një lojë të veçantë mund të përdorni ekranin "Ndihma" nga çdo lojë dhe të zbuloni informacione rreth aksioneve, pageseve, linjave të fitimit dhe rregullave të lojës.


A kam të drejtë të luaj?

Në datën e pjesëmarrjes, Ju duhet të jeni mbi moshën e pëlqimit ligjor siç përcaktohet nga ligji që aplikon në territorin ku ndodheni, dhe në çdo rast Duhet të jeni mbi 18 vjeç. Lojtarët gjithashtu duhet të kenë një mënyrë të vlefshme pagese në emrin e tyre.

Kthehu në fillim

Verifikimi i Kazinos

Pse duhet të verifikohem?

Ligji i Mbretërisë së Bashkuar dhe Ndërkombëtare të Lojërave të Fatit kërkon që të gjithë përdoruesit të verifikohen para se të mund të tërheqin fonde nga një llogari kumari. Kjo është kryesisht për të mbrojtur kundër pastrimit të parave por gjithashtu siguron një nivel mbrojtjeje për lojtarin nga njerëzit që hyjnë në mënyrë të paligjshme në llogaritë e tyre.


Cilat forma të ID-së ju duhen për të më verifikuar?

PoundSlots.com mund të duhet të shohë kopjet e Kartës suaj të Debitit ose të Kreditit (me 8 numrat e mesëm në pjesën e përparme dhe kodin CV2 në pjesën e pasme të zbrazur), kopjet e faturave të shërbimeve si provë e adresës dhe ID fotografike si një pasaportë ose leje drejtimi që tregon fytyrën, nënshkrimin dhe emrin e plotë të përdoruesit.


Si mund t'ju dërgoj kopjet e letërnjoftimit tim?

Një email me shpjegimin e plotë i dërgohet përdoruesit me udhëzime se çfarë të dërgojë dhe ku ta dërgojë atë.


Sa zgjat verifikimi?

Verifikimi zgjat deri në 3 ditë pune nga momenti kur marrim dokumentet tuaja.

Kthehu në fillim

Llogaritë e Kazinos

Si të futem në llogarinë time të kazinosë?

Për të hyrë në llogarinë tuaj PoundSlots.com ju lutemi përdorni lidhjen në anën e majtë të etiketuar "Identifikohu". Kjo do të hapë një dritare të re me ekranin e hyrjes.


Si mund të identifikohem nëse harroj me cilën adresë emaili jam regjistruar?

Nëse harroni adresën tuaj të regjistruar të postës elektronike ose nuk keni më qasje në të, atëherë do të duhet të kontaktoni me ne Mbështetja e klientit ekipi për ta rivendosur atë.


Si mund të kërkoj një fjalëkalim të ri?

Nga ekrani i hyrjes, futni adresën tuaj të postës elektronike dhe pastaj klikoni në lidhjen me titull "Fjalëkalimi i harruar". Kjo do të dërgojë një lidhje për të rivendosur fjalëkalimin tuaj në adresën e regjistruar të postës elektronike në llogarinë tuaj.


Si mund të azhurnoj të dhënat e mia personale?

Pasi të keni hyrë në kazino mund të përdorni lidhjen "Llogaria ime" për të azhurnuar ndonjë nga detajet tuaja personale. Nëse ndryshoni adresën ose emrin e regjistruar në llogari, mund t'ju duhet të siguroni verifikim shtesë.

Kthehu në fillim

Tërheqjet e Kazinos

Sa kohë duhet për të tërhequr fonde nga llogaria ime e Kazinos?

Kërkesa për tërheqje përpunohet brenda 3 ditëve të punës dhe pasi të përpunohet, do të merrni një konfirmim me email. Secila bankë ka afate të ndryshme kohore për përpunimin e pagesave, por zakonisht fondet duhet të jenë në llogarinë tuaj brenda 7 ditëve të punës.


Cilat janë kufijtë minimalë të tërheqjes?

Tërheqjet nga Transferimi Wire kanë një kufi minimal prej £ / $ / 50 €, të gjitha metodat e tjera të tërheqjes kanë një kufi minimal prej £ / $ / 2,5 €. Për më shumë informacion mbi bërjen e tërheqjeve nga llogaria juaj, ju lutemi shikoni tonë Shlyerja e parave faqe.

Kthehu në fillim

Depozitat e Kazinos

Si mund të depozitoj fonde në llogarinë time të kazinosë?

Për informacion në lidhje me mënyrën e depozitimit të fondeve në llogarinë tuaj të kazinosë në internet, ju lutemi vizitoni Depozitat e Kazinos seksioni.


Cilat mënyra pagese pranoni?

Ne i pranojmë Visa, Mastercard, Neteller dhe Skrill si mënyra pagese.


A ngarkoni për përdorimin e faqes?

Nuk ka asnjë pagesë për përdorimin e kësaj faqe. Shumica e lojërave ofrojnë zgjedhjen e lojës falas ose lojës live, ku mund të luani për para të vërteta. Nëse thjesht dëshironi të luani falas, ne as nuk ju kërkojmë një kartë krediti.


A mund t'i luaj lojërat me kredi?

Ne nuk ofrojmë llogari kredie për asnjë lojtar pasi licenca jonë nuk e lejon këtë.

Kthehu në fillim

Kufijtë e Kazinos

Si mund të kufizoj sa mund të depozitoj çdo ditë?

Ju mund të vendosni një kufi të depozitave ditore duke kontaktuar tonë ekipi i mbështetjes së klientit, Ata do të jenë të lumtur të vendosin një kufi për ju.


A mund ta ndryshoj kufirin e depozitës time pasi të jetë vendosur?

  1. Nëse dëshironi të ulni kufirin tuaj, do të duhet të vizitoni Arkëtarin dhe nën skedën "Depozitë" klikoni në lidhjen "Vendosni Kufirin e Depozitës", vendosni kufirin ditor, javor dhe mujor dhe shtypni "Dorëzo" për të konfirmuar.
  2. Nëse dëshironi të rritni kufirin tuaj të depozitës thjesht kontaktoni Shërbimin e Klientit dhe kërkoni një kufi të ri më të lartë. Këtë mund ta bëni vetëm një herë brenda 24 orësh.

A mund të përjashtohem nëse kam nevojë për një pushim nga bixhozi?

Përdoruesit mund të përjashtohen vetë duke kontaktuar ekipin tonë të mbështetjes së klientit. Më shumë informacion mbi shfajësimin e vetvetes mund të gjenden në tonë Lojëra me përgjegjësi seksioni.

Kthehu në fillim

Teknike

Çfarë kompjuteri specifikimi më duhet për të luajtur lojërat tuaja të kazinosë?

PoundSlots.com punon me Sistemet Operative të Microsoft Windows Version 2000 e lart dhe me Flash versionin 9 ose më lart. Softueri i kazinosë nuk mbështet Windows 9X, 3.XX ose Web TV. Për rezultate optimale, vendosni monitorin tuaj në 1024 X 768 piksel dhe me ngjyra të larta (16 bit) ose më shumë.


A mund t'i luaj lojërat në celularin tim?

Po, kazino PoundSlots.com është në dispozicion në telefonin tuaj celular. Tani mund të luani në iPhone dhe smartphone Android.


A i ruani cookies në kompjuterin tim?

Për informacion mbi politikat tona të përdorimit të cookie-t dhe informacione të tjera të privatësisë, ju lutemi vizitoni tonë faqe e privatësisë.


A duhet të shkarkoj ndonjë softuer?

Nuk kërkohet asnjë shkarkim - ju mund të luani lojën tonë të kazinosë në internet, në mënyrë të sigurt dhe të sigurt.


Nuk mund të hyj në lojërat e tua të kazinosë - çfarë duhet të bëj?

Nëse keni vështirësi për të hyrë në lojërat tona të kazinosë mund të ndodhë që të jeni prapa një firewall-i ose kompjuteri juaj nuk plotëson specifikimin minimal për të luajtur lojërat tona. Provoni të fikni çdo program firewall dhe sigurohuni që të mund të përdorni faqet e tjera në internet për t'u siguruar që lidhja po funksionon. Nëse ende keni vështirësi në tonat Ekipi i Mbështetjes Teknike mund të jetë në gjendje të ndihmojë.

Kthehu në fillim

Pyetje të përgjithshme

Si ta mbyll llogarinë time?

Nëse dëshironi të mbyllni llogarinë tuaj të lojërave në kazino në internet, atëherë ju lutemi kontaktoni me tonë Ekipi i Mbështetjes së Klientit dhe ata do t'ju ndihmojnë.


A janë të dhënat e mia personale të sigurta në faqen tuaj?

PoundSlots.com përdor teknologjitë më të fundit të enkriptimit dhe mbrojtjes, për të siguruar që informacioni juaj financiar është plotësisht i sigurt. Më shumë informacion mbi sigurinë dhe privatësinë e faqes mund të gjenden në tonë Privatësia seksioni.


Si mund ta di që lojërat janë të drejta?

Lojërat tona rregullohen nga Autoriteti i Lojërave të MaltësNumri i licencës së MGA / B2C / 231/2012 lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës me 16 Prill 2013 and is licensed and regulated in Great Britain by the Gambling Commission under account number 39335. Gambling can be addictive.


Si mund të kontaktoj mbështetjen e klientit?

Ekipi ynë i mbështetjes së klientit mund të kontaktohet nga Chat i Çastit ose email duke përdorur në internet Faqja e Kontaktit.

Kthehu në fillim

Lojëra elektronike në internet

Sa mund të fitoj duke luajtur lojëra elektronike në internet?

Jackpot-et ndryshojnë ndërmjet lojërave në kazino në internet, por lojërat progresive të lojërave elektronike ofrojnë fitoret më të mëdha potenciale me shumë lojëra që ofrojnë jackpots progresive më të mëdha se 1 milion m. Tërheqja e vërtetë e lojërave progresive jackpot është se Jackpot-et mund të fitohen duke luajtur çdo kunj në mënyrë që të gjithë të kenë shansin të jenë një Jackpot i madh Winnner.


A keni ndonjë lojëra elektronike falas?

Një numër i lojrave tona të kazinosë në internet ofrojnë mundësinë që lojtarët të luajnë lojëra në modalitetin "Luaj falas", e cila ju lejon të ndiheni se si luan loja përpara se të provoni fatin tuaj dhe të luani për para të vërteta.

Lojëra falas me lojëra elektronike

janë një mënyrë e shkëlqyeshme për t'u njohur me lojërat dhe për të kuptuar mënyrat se si funksionojnë bastet e linjës dhe raundet e bonusit pa rrezikuar asnjë qindarkë të parave tuaja.


A mund të mbaj fitimet e kazinosë time online?

Të gjitha fitimet në llogarinë tuaj të kazinosë në internet janë tuajat për tu mbajtur dhe mund të tërhiqen në çdo moment.


A ka lojëra argëtuese në kazino?

Shumica e lojërave të kazinosë janë argëtuese për tu luajtur dhe mund të ofrojnë shumë orë argëtimi. Sidoqoftë, ndoshta lojërat më argëtuese të kazinosë mund të gjenden në seksionin tonë të lojërave të rastësishme me lojëra të shkëlqyera si Crown and Anchor, Beerfest dhe Cashapillar për të përmendur vetëm disa.

Kthehu në fillim

Blackjack Online

A mund të fitoj para duke luajtur Online Blackjack?

Si me shumicën e lojërave të fatit është e mundur të fitosh para duke luajtur shkop polici në internet. Ndërsa ka shumë strategji për të luajtur shkop polici, zbatohen disa rregulla themelore: Mos e zgjatni shumë veten dhe qëndroni në një kufi bastesh që ju lejon të qëndroni në lojë edhe nëse keni disa humbje radhazi.


A është e paligjshme llogaritja e kartave në blackjack?

Numërimi i kartave në Blackjack Online nuk është i mundur pasi kuverta riorganizohet pas secilës dorë, ndryshe nga lojërat tradicionale të bazuara në kazino.

Kthehu në fillim

Ruletë Online

Si e luani Ruletën në internet?

Të luash ruletë në internet është shumë e ngjashme me të luash ruletë të vërtetë në kazinonë tënde lokale. Rregullat e ruletës ndryshojnë nga lojë në lojë, kështu që mënyra më e lehtë për të gjetur për të luajtur ruletë është të përdorni ikonën e dobishme "Ndihmë" në çdo lojë ruletë për të lexuar në lidhje me llojet e ndryshme të basteve të lejuara dhe si t'i vendosni bastet tuaja. Të gjitha lojërat tona Ruletë ofrojnë një mundësi Luaj falas, duke ju lejuar të kapni mënyrën se si të luani ruletë përpara se të filloni të luani ruletë për para të vërteta.


Cila është strategjia më e mirë e ruletës?

Për shkak se ruleta është një lojë pa kujtesë e fatit, pavarësisht se çfarë strategjie ruletë keni përdorur, probabiliteti matematik i fitimit nuk mund të ndryshohet. Fitimet formojnë sisteme dhe strategji të ruletës gjithmonë do të qeverisen nga avantazhi i shtëpisë dhe për shkak të natyrës së rastësishme të lojës duke përdorur një strategji ruletë do të japë të njëjtat shanse fitimi sikurse mos përdorimi i asaj strategjie.


A mund të luaj vetëm ruletë për argëtim?

Të gjitha lojërat tona të ruletës kanë një mundësi "Luaj falas" duke ju lejuar të luani lojërat plotësisht falas pa rrezikuar asnjë qindarkë të parave tuaja. Pasi të jeni gati për të shpejtuar mënyrën e lojës, mund të zgjidhni të luani për para të vërteta në çdo kohë.

Kthehu në fillim
Pyetjet e shpeshta të kazinosë:

Regjistrimi | Verifikimi | Llogaritë | Depozitat | Tërheqjet | Kufijtë | Teknike | Pyetje të përgjithshme

Pyetjet e shpeshta të lojërave të kazinosë:

Lojëra elektronike në internet | Blackjack Online | Ruletë Online