Libri i të Vdekurve
Info
 • Titulli: Libri i të Vdekurve
Luaj Tani
Finn-dhe-Swirly-tjerr
Info
 • Titulli: Fin dhe Spir Spir
Luaj Tani
Info
 • Titulli: Pasuritë e Ylberit
Luaj Tani
startburst-touch
Info
 • Titulli: Starburst
Luaj Tani
i shushatur
Info
 • Titulli: Thunderstruck II
Luaj Tani
Kuvertë Sallat
Info
 • Titulli: Kuvertë Sallat
Luaj Tani
ho-ho-kullë
Info
 • Titulli: Kulla e Ho Ho
Luaj Tani
Info
 • Titulli: Flax Staxx
Luaj Tani
Info
 • Titulli: Jackpots me ari të delfinës
Luaj Tani
Info
 • Titulli: Pasuri Hyjnore
Luaj Tani
kërkim delfini
Info
 • Titulli: Kërkimi i Delfinit
Luaj Tani
Cash Splash 5 mbështjell
Info
 • Titulli: Cash Splash 5 mbështjell
Luaj Tani

Lojërat e Jackpot

Një Kazino Me Koleksionin më të Mirë të Lojërave Progresive Jackpots

Ne ofrojmë lojërat më të mira jackpot në kazinonë tonë. Ju mund të zgjidhni të luani ndonjë nga këto lojëra sipas zgjedhjes suaj. Argëtohuni me të gjithë koleksionin e lojërave.

Luaj Jackpot-e Progresive në lehtësinë e desktopëve dhe pajisjeve tuaja mobile

Kazino me lojëra paund features some of the top-notch and quality progressive slots that’ll satisfy any type of player. These games bring the entertainment factor along with them and will allow you to play repeatedly.

The jackpot amount is tagged along with the game and each game has a whopping amount to it. Register today at Slots paund and receive a magnificent 100% welcome bonus up to £200. Register now!

Lojërat që janë në dispozicion për ju për të luajtur në desktop janë gjithashtu të ofruara në pajisjet tuaja mobile. Nëse jeni përdorues i regjistruar i kazinosë tonë, atëherë mund të luani të gjitha çmimet e para progresive në ekranet tuaja të lëvizshme.

Lojërat e bazuara në temë janë me kënaqësi totale!

Lojërat që kemi në kazinonë tonë kryesisht janë të bazuara në temë dhe ato janë interesante sesa lojërat tradicionale çmim i parë. Ne kemi një larmi të madhe konceptesh në lojërat tona dhe kryesisht sigurohemi që të ofrojmë promovimin më të mirë të bashkangjitur në lojën çmim i parë.

Lojëra elektronike Progresive janë lojërat më të lehta për tu luajtur, ato thjesht përbëhen nga lëkundje të caktuara dhe duhet të vazhdoni të rrotulloheni për të marrë çmime në para. Çmimet potenciale progresive janë të ndryshme nga vendet që kemi. Në këto lojëra, ju do të keni një shumë të veçantë çmim i parë që është vendosur paraprakisht dhe të gjithë lojtarët në të gjithë botën po konkurrojnë me secilin për të marrë paratë.

You can decide to play a game in a demo mode and practice it. Once you have practiced the game enough, then invest money on the game and have successful wins. Start placing smaller bets on the games which may bring bigger wins so that you will also enjoy the games and spend less.

Si të gjeni lojërat në desktop

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të regjistroheni në kazinonë tonë dhe të kontrolloni kategorinë Jackpots për të parë lojërat. Ju mund të shkarkoni softuerin për të gjitha lojërat në laptopët tuaj ose t'i luani në dy versionet e disponueshme në internet. Ekzistojnë gjithashtu mundësi ndihme të disponueshme për ju në çdo lojë që do t'ju drejtojë gjatë gjithë lojës.

Gëzoni kohën tuaj në ofertat e shkëlqyera të Bonusit në Kazinotë e Pound Slots

Çdo javë dhe çdo muaj ne ofrojmë promovime të shkëlqyera për lojtarët tanë për të pasur përvojë më të mirë të lojrave. Regjistrohuni në kazinonë tonë sot dhe fitoni një bonus mahnitës për mirëseardhjen 100% deri në 200.