Info
  • Titulli: BJPro MonteCarlo Singlehand
Luaj Tani
Info
  • Titulli: Kryeministri Blackjack me shumë duar
Luaj Tani

Blackjack Online

Një përmbledhje për Lojën më të dashur të Kazinos

Një lojë krahasuese me letra e njohur gjithashtu si njëzet e një quhet Blackjack që luhet nëpër Kazinotë në botë. Rezultati përfundimtar duhet të jetë më afër 21 dhe nuk duhet ta kalojë atë. Luaj lojën në mënyrë të tillë që tregtari të marrë karta shtesë në mënyrë që pikët e tij të tejkalojnë 21. Një ose më shumë kuvertë me 52 letra janë ato që ju nevojiten për të luajtur këtë lojë tryeze.

Kartat me King, Queen ose Jack mbi të quhen karta fytyre dhe mbajnë nga 10 pikë secila. Kartat e tjera përcaktohen nga numri i shfaqur në të, ndërsa karta Ace ka një vlerë prej 1 ose 11. Merrni duart në versionet e ndryshme të kësaj loje në Pound Slots Casino.

Kazino Pound Slot ju sjell më të mirën e Blackjack

Qoftë blackjack klasik, blackjack live, blackjack Premier apo blackjack me shumë duar që Kazinoja jonë ka rezervuar për ju më të mirën nga të gjitha. Kazinoja jonë gjithashtu u ofron klientëve të saj me 100% bonus mirëseardhje deri në £ / € / $200 në depozitën e parë. Nëse jeni akoma të hutuar për atë se cila do t'ju përshtatet më shumë, shkoni përpara dhe eksploroni versionet e ndryshme të kësaj loje tryeze që kemi dhe merrni fitore të majme në shtëpi. Krijuar nga ofruesit më të mirë të softuerit, është një kënaqësi për xhepat dhe një nga mënyrat më të mira për të përdorur kohën tuaj.

Përveç fitimit të parave, ju gjithashtu mund të shijoni ndjenjën e Kazinove të drejtpërdrejta, sigurisht që do t'ju mbajë të joshur dhe argëtuar. Blackjack është një nga lojërat më tërheqëse për të përfshirë një dhe pa marrë parasysh se cili është versioni, sigurohuni që t'i provoni të gjitha. Bonuset dhe shpërblimet që ju presin janë gjithashtu të mëdha; nëse e luan mirë kazinoja jonë do t'ju lajë me çmime fitimprurëse.

Terminologjitë dhe udhëzimet që duhet të mbani mend ndërsa jeni në këtë udhëtim të 21-tës

Fillimisht, në këtë lojë krahasimi me letra, ju do të merrni dy letra, pas së cilës keni katër zgjedhje. Ti mundesh:

Goditi- Kërkoni nga tregtari një kartë tjetër;

Dyfisho poshtë- Rritni bastin që lojtari ka fiksuar fillimisht me 100%;

Qëndroj - Mos vizatoni më letra;

Dorëzohu- Nëse tregtari ka bërë thirrje për një shkop polici dhe

Split- Nëse lojtari ka dy letra me të njëjtën vlerë.

Lojtarët mund të lexojnë udhëzimet në lidhje me lojën për të marrë një qartësi më të mirë se si të merren me këtë lojë.

Lojërat e tjera të Kazinos si Spanjisht 21 dhe Pontoon janë frymëzuar nga Blackjack dhe kjo tryezë është luajtur që nga shekulli i 17-të. Lojtarët gjithashtu mund të luajnë në një formë turneu që do të përfshijë shumë garues. Versioni i tij i turneve do t'ju ndihmojë të merrni humor në një Kazino të Drejtpërdrejtë. Që prej shumë kohësh përmes librave dhe mbledhjeve të vogla, ka qenë një përmendje e kësaj loje në rrugën e historisë.

Ende nuk jeni i sigurt nëse doni të thelloheni në këtë lojë të Kartave?

Kazino e Pound Slots sjell për ju ndjesinë, argëtimin dhe gëzimet e Blackjack. Një nga lojërat më të njohura të Kazinos që ka marrë vlerësime masive ka edhe versionin demo në internet. Pavarësisht se cili version mund të jetë, Kazinoja jonë ka versionin e lojës falas, ku mund të rregulloni bastin tuaj dhe të mundni tregtarin pa investuar para.

Për depozitimin tuaj të parë në Kazinon tonë, ju do të shpërbleheni me bonus, prandaj sigurohuni që të humbni veten në botën e Kartave dhe të fitoni para të mëdha. Me përvojë ose të përparuar, 21 kanë variante të llojit të ndryshëm që u përshtatet të gjithë lojtarëve të saj. Ju ose mund ta shkarkoni ose luani lojën menjëherë dhe të shijoni eksitimin e kësaj loje tryeze.

Bashkohu këtu